2018 Model Otomobil Haberleri, 2018 Model Araba Haberleri, Otomobil Sitesi, Araba Sitesi, Otomobil Haberleri 2018, Araba Haberleri 2018
Güncel Otomobil Haberleri SitesiOtomobil Sitesi Haberlerine OtomobilSitesi.net ile ulaşın...

GÖĞÜS BÜYÜTME ESTETİĞİ

gögüs büyütme estetigiKadınlarda küçük göğüsler özgüven kaybına neden olabilmekte. Hamilelilik sonrası göğüslerde hacim kaybı olabilir. Genetik olarak da normalden küçük olabilir.Bu durumdan kurtulmak için göğüs büyütme ankara operasyonları yapılabilir.

Operasyon genel anestezi altında yapılır. Yaklaşık 1.5 saat sürer. Yatış gerekir. Öncesinde ölçümler yapılır. Size uygun boyut belirlenir. Doktorlar genelde operasyona zaten birkaç çift protezle girer. Deneme yapılır uygun boyut konur. Günümüzde sıkça sosyal medya da çokça bu operasyonla ilgili yazılar görüyoruz. Operasyon plastik cerrahinin önemli işlemlerindendir. Doğru hasta seçimi, uygun planlama ,uygun plana protez konulması önem kazanır.

Sıklıkla göğüs altı kesiden protez konulur. Ama faklı kesilerde mevcuttur. Peki hangi tip implant, damla yuvarlak ? ya da çipli ? Farklı markaların farklı protezleri vardır. Doktorun alışık olduğu, marka bilinirliği iyi implanltları kullanmak daha doğru olabilir. Sonrasında göğüs ölçüm ne olur. Doktorunuz bunu söylecektir.

Sonrasında korse ve sütyen takılır. İyileşme kişiler arası değişir ama yaklaşık 1 hafta sürer. Kanama, enfeksiyon her hastada olabilir. Her operasyonda olduğu gibi doğru hasta seçimi, doğru planlama, doğru teknik bu operasyonda da önem kazanmaktadır.

Kaynak: Estetik Cerrahi Ankara

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort