2018 Model Otomobil Haberleri, 2018 Model Araba Haberleri, Otomobil Sitesi, Araba Sitesi, Otomobil Haberleri 2018, Araba Haberleri 2018
Güncel Otomobil Haberleri SitesiOtomobil Sitesi Haberlerine OtomobilSitesi.net ile ulaşın...

2018 model otomobil fiyatları

2018 model otomobil fiyatlarıJapon otomotiv devinin bir vakit evvelce tanıtımını yaptığı 2018 Toyota Land Crusier modeli satışa çıkarılıyor. Özellikleri durumuhazırda belli olan bu SUV modelin fiyatı da belli oldu. 2018 model otomobil fiyatları.

Her sene bulunduğu gibi 2018 senesinde da bizleri çoğu yeni vasıta bekliyor. 2018 model arabalar arasında yer alan Yeni Toyota Land Cruiser modeli de şunlar arasında yer alıyor. 2018 Toyota Land Cruiser modelinin tanıtımı yakın vakitte yapılmış ve özellikleri belli olmuştu. Fakat fiyatına dair resmi bir bilgi yoktu. Şimdi ise bu modelin bundan sonra satışa çıkacağı ve fiyatının ne bulunduğu bilgi kapasitesi markanın resmi kanallarından paylaşıldı.
Türkiye’de Satışları Beklenen Düzeyde Değil

Japon marka Toyota’nın lüks SUV segmentinde yer alan Yeni Land Cruiser modelinin makyajlı durumu satışa çıkarıldı. Fakat bu model ilk aşamada sadece İngiltere sektöründe satışa çıkarıldı. İlerleyen dönemlerde de değişik pazarlarda satışa çıkarılmaya başlanacak. SUV segmenti her ne kadar dünyanın geri kalanı ile paralel olarak Türkiye sektöründe da yükselişte olsa da Toyota’nın lüks segmentte yer alan bu SUV modelinin Türkiye’de beklenilen düzeyde satışı olmadığını söyleyebiliriz.
Selefine Kıyasla Birçok Yenilik Bizleri Bekliyor

2018 Toyota Land Cruiser modeli ile beraber çoğu yeni kuşak teknolojiler ve özellikler sunuluyor. Buna ek olarak selefinde yer alan birtakım özelliklerde de iyileştirilme yapılarak bu modelde kullanıldı. 17 inç büyüklüğündeki jantlarla donatılan Yeni Land Cruiser modelinde yasenean söz hususu bu özellikler arasında tavan rayları, ön sis lambaları, klima, sensörlü farları, cruise kontrol, akıllı giriş ve Bluetooth ve USB bağlantılı altı hoparlörlü bir ses sistemi gibi özellikler yer alıyor. Bu özellikler giriş donanım orantısında yasenean özellikler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort