Güncel Otomobil Haberleri SitesiOtomobil Sitesi Haberlerine OtomobilSitesi.net ile ulaşın...

Tır şoförünün gelin arabası da tır olur

Tır şoförünün gelin arabası da tır olurEvlenerek dünya evine giren tır şoförü Serhat Coroğlu, gelin arabası için tahmin edeceğiniz gibi mesleğine yakışır bir tercih yaptı. Limuzin gibi lüks araba yerine gelin arabası olarak kullandığı tırı seçen damat Coroğlu, dorsesi çıkartılan tırını renkli süsler ile ve balonlar ile süsledi. Gelin Sevil Coroğlu’nu kuaförden alan damat adayı, konfetiler eşliğinde düğünün yapılacağı Gölbaşı ilçesine doğru hareket etti. Çiftin düğün heyecanına çevredeki vatandaşlar kesinlikle kayıtsız kalmadılar. Araçları ile ilerleyen diğer sürücüler ise kornalar çalarak çifte eşlik ettiler.

Tır şöförü damat Serhat Coroğlu, eşi ile 10 yıllık bir birlikteliklerinin olduğunu söyleyerek, evlenirken hayalinin kullandığı tırı düğün arabası yapmak olduğunu açıkladı. Düğünlerine renk katmak istediklerini kaydeden Serhat Coroğlu, “10 yılın verdiği mutluluğu renkli bir şekilde göstermek için böyle bir karar aldık. Gelinimizi almaya 20 araçlı konvoyla gittik” diye söyledi.

“Düğün salonuna bırakın tırı yürüyerek bile giderim”

Gelin Sevil Coroğlu ise düğün arabasının tır olmasını tahmin ettiğini fakat gördüğü zaman çok heyecanlandığını söyledi. Uzun bir süredir bu anı beklediklerini ve hayallerini gerçekleştirdiklerini söyleyen gelin Sevil Coroğlu, “Bu 10 yılın sonunda o düğün salonuna bırakın tır ile gitmeyi, yürüyerek bile giderdim” dedi. Kaliteli 2018 Model Otomobil Haberleri, 2018 Model Araba Haberleri, Otomobil Sitesi, Araba Sitesi, Otomobil Haberleri 2018, Araba Haberleri 2018.

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019,